Прайс-лист

Друкуємо будь-яке Ваше зображення, логотип, фірмовий стиль чи просто надпис на вибір з тиражем від 1 шт.  

Здійснюємо друк на Ваших матеріалах або можемо запропонувати великий вибір власних футболок, світшотів, худі, толстовок, регланів,футболок поло, кепок, тракерів, фартухів, накидок, кітелів, флісових кофт, жилеток, еко-сумок, та ін. на базі власного виробництва. Частина продукції розміщені в каталозі за посиланням.

Для замовлення

Для консультації та замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95 , у вайбер, на пошту p_and_g@ukr.net або ж завітайте до нашого офісу у Львові за адресою Городоцька 197.

Вартість нанесення

*Ціна на тираж від 50 шт. вираховується окремо. Ціна вказана за друк на білих та кольорових тканинах, без врахування вартості виробу за 1 колір. При друці тиражу від 50 шт., вартість друку вираховується відповідно до площі. Золота, срібна плівки, Flock: + 60% до вартості. Reflex (світловідбиваючі плівки): + 100% до вартості. якщо 2 кольори +50-100% залежно від наповнення кольору, більше 2 прораховується окремо. Ціна може бути змінена, якщо векторний макет дуже деталізований.

*Вартість вказана без врахування виробу. Ціна на тираж від 50 шт. вираховується окремо. Ціна вказана за друк, без врахування вартості виробу. Друк здійснюєтсья тільки на натуральних тканинах світлого кольору.

*Вартість вказана без врахування виробу. Ціна на тираж від 50 шт. вираховується окремо. Ціна вказана за друк, без врахування вартості виробу. Друк здійснюється тальки на натуральних тканинах. Попередньо здійсюється друк білої підкладки.

*Друк на кольорових тканинах: +1 фарба (біла основа). Формат зображення більший формату А4 (210х297 мм) вираховується окремо. 5 та більше кольорів прораховується окремо. Срібло/золото + 50%. А3 формат х2.

*Ціна вказана за друк на білих та кольорових тканинах, без врахування вартості виробу. При друці тиражу від 50 шт., вартість друку вираховується відповідно до площі. Ціна не залежить від кольору тканини та кількості кольорів нанесення.

*Ціна на тираж від 50 шт. вираховується окремо. Ціна вказана за друк, без врахування вартості виробу. Друк здыйснюється тільки на світлих синтетичних тканинах.

Прайс на горнята

*Вартість на тираж від 300 шт. вираховується окремо. Вартість вказана за горнятко з вашим принтом. Друк здійснюється методом сублімації тільки на наших матеріалах. Можливий друк методом деколю на всіх типах сувенірної продукції з тиражем від 300 штук.

Технології друку та вишивки

Шовкотрафарет

Друк на будь-яких тканинах, від 1 до 6 кольорів. Оптимальний вибір для великих тиражів. Зображення не тріскається і не втрачає колір від прання.
Мінімальний тираж 20 шт.

Флексографічний друк

Якісний друк при мінімальних тиражах. Є неонові, металізовані, світловідбиваючі.
Мінімальний тираж 1 шт. (Можна унікальнІ - номера, прізвища і т.д)

1512072976_tsifrovaya-pechat-na-tekstile-1024x772

Прямий цифровий друк

Друк будь-яких повнокольорових зображеннь. Немає вимог до макету, до друку підходять зображення та фото будь-якого формату.
Мінімальний тираж 1 шт.

Трансферний друк

Нанесення логотипів за допомогою термотрансфера. Найшвидший і економічний вид друку.
Мінімальний тираж 1 шт.

Сублімація

Яскравий повнокольоровий друк на білому поліестері. Для друку підходять логотипи в будь-якому форматі.
Мінімальний тираж 1 шт.

kompjuternaja-vyshivka

Машинна вишивка

Розробка програми будь-якої складності. Вишивка на одязі, головних уборах, промо аксесуарах. Виготовлення шевронів і нашивок.
Мінімальний тираж 10 шт.

Наші контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Городоцька 197
Графік роботи:
Пн.-Пт. – 09:00 – 18:00
Нд. – вихідний
Телефони:
093 933 88 95
097 741 00 48
Е-пошта:
p_and_g@ukr.net