Сувенірна продукція

Друк на горнятах Львів

Ви можете замовити друк на горнятах будь-якої картинки, фото, напису або логотипу вашої компанії. Термін виготовлення тиражів до 5 штук, від 1 до 5 днів.

Для замовлення доступні білі чашки, чашки з кольоровою ручкою, серединою та магічні горнята «Хамелеон».  Вся палітра кольорів чашок представлена на сторінці. Друк чашок тиражем до 150 штук виконується методом сублімаціъ, від 150 штук – метод деколю. Можливий терміновий друк на горнятах за 1 день при наявності чашок. 

Для замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95 , у вайбер або на пошту p_and_g@ukr.net. Ми з радістю Вам допоможемо та проконсультуємо.

Чашки з кольоровою ручкою

Чашки з кольорові в cередині

Чашки хамелеон

Друк на чохлах для телефонів

Здійснюємо друк будь-якого зображенння, логотипу чи надпису на чохлах для телефонів. (IPHONE, SAMSUNG, SONY, HTC, LG, LENOVO).

Щоб замовити друк на чохлі, вкажіть свою марку та модель телефону, а також рік виготовлення. Вартість друку на чохлі складає 190 гривень. Термін виготовлення 1-4 робочі дні в залежності від наявності чохлів. Вартість друку на чохлах тиражем від 5 шт. розраховується персонально, після подачі заявки менеджеру. 

Замовлення можна зробити по електронній пошті p_and_g@ukr.net , на вайбері за номером 093 933 88 95 або оформити безпосередньо у нас в офісі, при наявності готового макету.  

Адреса:

м. Львів, вул. Городоцька 197
Телефони:
093-933-88-95
097-741-00-48
Е-пошта:
p_and_g@ukr.net