Друк на Горнятках

Допоможемо Вам здійснити друк на горнятах будь-якої картинки, фото, напису або логотипу вашої компанії. Термін виготовлення від 1 до 5 днів після оплати. Є можливість здійснити друк віддалено, за заявкою клієнта та надіслати виконане замовлення поштою або кур’єром. При тиражі більше 300 штук – варість прораховується персонально відповідно до запиту клієнта.

Для замовлення доступні білі чашки, чашки з кольоровою ручкою, серединою, горнята «Хамелеон», металеві чашки та термогорнята.  Вся палітра кольорів чашок представлена на сторінці. Можливий терміновий друк на горнятах за 1 день при наявності чашок.

Для консультації та замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95 , у вайбер, на пошту p_and_g@ukr.net або ж завітайте до нашого офісу у Львові за адресою Городоцька 197. Наші менеджери з радістю Вам допоможуть та проконсультують. 

Біле горнятко
Горнятко кольорове
Горнятко хамелеон

Друк на чашках з білим глянцевим покриттям – стандартний і поширений вид друку. На якісні та недорогі білі чашки може бути нанесено будь-яке фото, зображення, логотип або ж просто напис.

Друк на горнятах з білим покриттям, тоді як внутрішня сторона і ручка кольорові. Кількість кольорів – 9, ціна трохи вище, ніж на білі кружки, але оригінальний і привабливий вигляд чашок того вартує.

Друк на горнятах, здатних змінювати свій колір – відмінний подарунок на будь-яке свято. Чашка має здебільшого чорне покриття, але при наливанні в неї окропу світлішає і проявляє сховане під ним зображення.

Палітра кольорів горнятка з кольоровою ручкою та cерединою

Паліьтра кольорів горнятка хамелеон

Наші контакти

Адреса:

м. Львів, вул. Городоцька 197
Телефони:
093 933 88 95
097 741 00 48
Е-пошта:
p_and_g@ukr.net