Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк (трафаретний друк, шовкографія) — це один з методів друку, при якому нанесення зображення відбувається способом продавлювання (прокатування) фарби спеціальним ракелем через трафарет(сітка). Виготовляються дані трафарети зі спеціального матеріалу(отворами), який просочують фоточутливим складом, полімеризується при опроміненні світла (процес засвічення). Після засвічення частки полімеризованого речовини щільно забивають пори сітки, в той час як не прореагував речовина змивається спеціальним розчином, тим самим утворюючи на суті «форму» для друку, яка пропускає фарбу тільки в необхідних місцях.

Наша студія друку «Print and gifts» допоможе Вам здійснити друк на футболках, толстовках, світшотах, худі, сумках та іншому текстилі. Ми надрукуємо Ваше зображення, логотип, фірмовий стиль чи просто надпис на вибір методом шовкотрафарету з тиражем від 20 шт.

Для консультації та замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95 , у вайбер, на пошту p_and_g@ukr.net або ж завітайте до нашого офісу у Львові за адресою Городоцька 197. Наші менеджери з радістю Вам допоможуть та проконсультують. 

Переваги шовкотрафаретного друку

  • яскравість і насиченість кольору;
  •  зберігається еластичність тканини, адже фарба глибоко проникає в її структуру;
  • відмінна зносостійкість;
  • рекомендується для друку великих тиражів і зображень великого розміру.

Недоліки шовкотрафаретного друку

  • обмежена площа задрука;
  • друк тиражем від 10 шт.

Вимоги до макетів​

  • Векторні макет у форматі *.ai, *.eps або *.cdr;

Розмір зображення в макеті повинен бути натуральним (1:1). Весь текст у макеті потрібно трансформувати в криві або докласти до тексту шрифти, які використовувалися.

Якщо у Вас відсутній векторний макет, наші дизайнери з радістю допоможуть Вам створити необхідний для друку макет. З повним списком послуг для дизайну Ви можете ознайомитися за посиланням. Просто надсилайте нам Ваше зображення по електронній пошті p_and_g@ukr.net.

Порядок роботи​

Заявка на прорахунок

Отримуємо Ваш запит до нас на пошту з вимогами щодо друку чи принтування.

Розрахунок вартості

Узгоджуємо вартість та
терміни виконання замовлення.

Сигнальний зразок

Створюємо зразок, затверджуємо макет та погоджуємо передоплату.

Виробництво і відвантаження

Виготовляємо замовлення в обумовлені терміни,
пакуємо і доставляємо.

Адреса:
м. Львів, вул. Городоцька 197
Графік роботи:
Пн.-Пт. — 09:00 — 18:00
Нд. — вихідний
Телефони:
093 933 88 95
097 741 00 48
Е-пошта:
p_and_g@ukr.net