Машинна вишивка

Наша студія друку та дизайну “Print and gifts” допоможе Вам здійснити машину вишивку футболках, толстовках, світшотах, худі, сумках, кепках та іншому текстилі. Ми здіснюємо прийом замовлень на машину вишивку з мінімальним тиражем від 10 шт.

Здійснюємо вишивку на Ваших матеріалах або можемо запропонувати великий вибір власних футболок, світшотів, худі, толстовок, регланів,футболок поло, кепок, тракерів, фартухів, накидок, кітелів, флісових кофт, жилеток, еко-сумок, та ін. на базі власного виробництва. Каталоги продукції розміщені за посиланням.

Для консультації та замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95 , у вайбер, на пошту p_and_g@ukr.net або ж завітайте до нашого офісу у Львові за адресою Городоцька 197. Наші менеджери з радістю Вам допоможуть та проконсультують. 

Розрахунок вартості

Вартість машинної вишивки обговорюється в кожному випадку окремо. Для точного визначення вартості вишивки потрібно надати технічне завдання та вказати наступні дані:

  • розмір вишивки, см (Висота х Ширина);
  • кількість кольорів (ниток) для вишивки;
  • об’єкт на якому буде наноситись логотип (тканина чи готовий виріб);
  • тип матеріалу, на якому буде проводитися вишивка;
  • кількість одиниць вишивки (тираж);

Повідомивши нам цю інформацію, ми зможемо зорієнтувати Вас про приблизну ціну оздоблення та вартість розробки програми для вишивальної машини. Кінцева вартість за одиницю вишивки, погоджується після розробки програми для вишивки. Середня вартість розробки програми від 150 грн. Повна вартість складних робіт по дизайну узгоджується індивідуально і вимірюється залежно від затраченого часу нашого спеціаліста.

Компютерна вишивка металізованою ниткою та використання аплікацій з тканин збільшує вартість робіт на 30%.

Ми використовуємо тільки професійне обладнання та якісні матеріали для оздоблення ниткою, щоб створити унікальні речі. Для точного розрахунку вартості вишивки, зверніться безпосередньо до менеджера, зателефонуйте нам, або завітайте до нас!

Заявка на прорахунок

Отримуємо Ваш запит до нас на пошту з вимогами щодо друку чи принтування.

Розрахунок вартості

Узгоджуємо вартість та
терміни виконання замовлення.

Сигнальний зразок

Створюємо зразок, затверджуємо макет та погоджуємо передоплату.

Виробництво і відвантаження

Виготовляємо замовлення в обумовлені терміни,
пакуємо і доставляємо.

Вимоги до макетів для вишивки наступні

  • векторні файли Corel Draw (*cdr);
  • файли Adobe Illustrator;
  • файли в форматі EPS.

Якщо Ви раптом втратили макет, маєте лише ескіз або фотографію – Наш дизайнер готовий допомогти Вам розробити “з нуля”, або відновити втрачений макет. З повним списком послуг дизайнера ви можете ознайоситися за посиланням. Ціна роботи дизайнера буде залежити від часу, витраченого на перемальовку та доробку.

Адреса:
м. Львів, вул. Городоцька 197
Графік роботи:
Пн.-Пт. — 09:00 — 18:00
Нд. — вихідний
Телефони:
093 933 88 95
097 741 00 48
Е-пошта:
p_and_g@ukr.net