Флексографічний друк

Флексодрук – один з найбільш практичних і вигідних методів друку на одязі. Особливість технології полягає в перенесенні ескізу на одноколірну плівку, яка після вирізається плоттером і щільно притискається до тканини. Флекс плівка відрізняється високою якістю і довговічністю. Вона не боїться прання та частої експлуатації одягу, не вицвітає з часом і не тріскається. Друк флексом можна назвати вічним. Єдине, що здатне зруйнувати зображення – це агресивне середовище, наприклад, спирт.

Флекс-друк на футболках дозволяє використовувати від 1 до 3-х кольорів, але за умови наявності деякої відстані між ними. Є ще один важливий момент: неможливо отримати дрібні елементи через складність їх вирізання.

Також розрізняють друк флоком. Безпосередньо сам процес нічим не відрізняється від флекса, але флок дає не гладку, а оксамитову картинку. 

Плівка флекс представлена в великій палітрі кольорів. Є стандартні та флуоресцентні варіанти. У свою чергу, флок відрізняється товщиною оксамитового шару. Всі матеріали яскраві і насичені.

Для консультації та замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95 , у вайбер, на пошту p_and_g@ukr.net або ж завітайте до нашого офісу у Львові за адресою Городоцька 197. Наші менеджери з радістю Вам допоможуть та проконсультують. 

Порядок роботи

Заявка на прорахунок

Отримуємо Ваш запит до нас на пошту з вимогами щодо друку чи принтування.

Розрахунок вартості

Узгоджуємо вартість та
терміни виконання замовлення.

Сигнальний зразок

Створюємо зразок, затверджуємо макет та погоджуємо передоплату.

Виробництво і відвантаження

Виготовляємо замовлення в обумовлені терміни,
пакуємо і доставляємо.

Адреса:
м. Львів, вул. Городоцька 197
Графік роботи:
Пн.-Пт. – 09:00 – 18:00
Нд. – вихідний
Телефони:
093 933 88 95
097 741 00 48
Е-пошта:
p_and_g@ukr.net