Флексографічний друк

Флексодрук – один з найбільш практичних і вигідних методів друку на одязі. Особливість технології полягає в перенесенні ескізу на одноколірну плівку, яка після вирізається плоттером і щільно притискається до тканини. Флекс плівка відрізняється високою якістю і довговічністю. Вона не боїться прання та частої експлуатації одягу, не вицвітає з часом і не тріскається. Друк флексом можна назвати вічним. Єдине, що здатне зруйнувати зображення – це агресивне середовище, наприклад, спирт.

Флекс-друк на футболках дозволяє використовувати від 1 до 3-х кольорів, але за умови наявності деякої відстані між ними. Є ще один важливий момент: неможливо отримати дрібні елементи через складність їх вирізання. Також розрізняють друк флоком. Безпосередньо сам процес нічим не відрізняється від флекса, але флок дає не гладку, а оксамитову картинку. 

Для замовлення

Для консультації та замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95 , у вайбер, на пошту p_and_g@ukr.net або ж завітайте до нашого офісу у Львові за адресою Городоцька 197.

Палітра плівок

Плівка флекс представлена в великій палітрі кольорів. Є стандартні та флуоресцентні варіанти. У свою чергу, флок відрізняється товщиною оксамитового шару. Всі матеріали яскраві і насичені.

Вартість нанесення

*Ціна на тираж від 50 шт. вираховується окремо. Ціна вказана за друк на білих та кольорових тканинах, без врахування вартості виробу за 1 колір. При друці тиражу від 50 шт., вартість друку вираховується відповідно до площі. Золота, срібна плівки, Flock: + 60% до вартості. Reflex (світловідбиваючі плівки): + 100% до вартості. якщо 2 кольори +50-100% залежно від наповнення кольору, більше 2 прораховується окремо. Ціна може бути змінена, якщо векторний макет дуже деталізований.

Вимоги до макетів

  • *.eps або *.cdr (для векторних зображень CorelDraw до X5);
  • *.jpg, *.png *psd, *tiff (для растрових зображень) мінімальне розширення 150 dpi.

Розмір зображення в макеті повинен бути натуральним (1:1). Весь текст у макеті потрібно трансформувати в криві або докласти до тексту шрифти, які використовувалися.

Наші дизайнери з радістю допоможуть Вам створити необхідний для друку макет. З повним списком послуг для дизайну Ви можете ознайомитися за посиланням. Просто надсилайте нам Ваше зображення по електронній пошті p_and_g@ukr.net.

Порядок роботи

Заявка на прорахунок

Отримуємо Ваш запит до нас на пошту з вимогами щодо друку чи принтування.

Розрахунок вартості

Узгоджуємо вартість та
терміни виконання замовлення.

Сигнальний зразок

Створюємо зразок, затверджуємо макет та погоджуємо передоплату.

Виробництво і відвантаження

Виготовляємо замовлення в обумовлені терміни,
пакуємо і доставляємо.

Наші контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Городоцька 197
Графік роботи:
Пн.-Пт. — 09:00 — 18:00
Нд. — вихідний
Телефони:
093 933 88 95
097 741 00 48
Е-пошта:
p_and_g@ukr.net